Lope simental

Shitet nga: Beli 27 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 675 EUR

Komuna: Drenas
Shitet lopa e llojit simental e zvicrres. lopa eshte barse dhe shtohet ne nentor per here te trete. I ka te dy komponentet: eshte per qumesht dhe per mish.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim