Lope

Shitet nga: xxx 04 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopen me vic. Lopa ka pjell me 22.07.2015, dhe eshte rac e mire qumeshtore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim