Mshtjerrat

Shitet nga: Arsim 13 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shtohen për herë të parë në muajin Shkurtë dhe Marsë 2016. Janë tepër të mira dhe janë të mëdha me trup si në foto. Çmimi sipas marrëveshjes.Nëse bleni tri japim shumë më lirë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim