Mushtjerr

Shitet nga: Shefshet 16 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Shes mushtjerren 5 muajshe asht shum rac e mir nuk bejm ndrrim mir presum bleres per me shum info na kontaktoni ne numrat;
044170746 si dhe ne viber +38649105812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim