Mzati dhe viqi

Shitet nga: x 04 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes mzatin dhe viqin shum te mir han qa ti qet qmimi shum i volishem 650 dhe 330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim