Mzatin 7 muajsh

Shitet nga: Bujar 28 Dhj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes mzatin 7 muajsh eshte shume i mire dhe pres blers serioz Mundeni te kontaktoni edhe ne ket numer 045-526-749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim