Pleh Fushki i dhive

Shitet nga: Ismet 16 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes Pleh Fushki te dhive
Plehu eshte vetem fushki pa kashte dhe sane
Thaset jane 50 kilograme te plote!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim