Pula dhe knojsi shum te mir

Shitet nga: 12345 17 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pula te zeza dhe me pika po asht edhe knojsit shum te mir te Cilat knojn gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim