Pula veze dhe zogj raca wyandot gold

Shitet nga: Xxl 19 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes pula veze dhe zogj raca wyandot gold rac w paster dhe e bukur. Per te interesuarit duhet te bejn porosi paraprakisht.Bejm ndrrim me miser ose grur. Poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator me kapacitet deri ne 3500 veze. Mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim