Pula

Shitet nga: lirim 20 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pulat jan te kuqe dhe shiten me vez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim