Qifti Kendimgjat

Shitet nga: Besi 07 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Shes gjelin dhe pulen bej edhe nderrim me qura.mund te therrisni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim