Rimorki

Shitet nga: Albert thaqi 15 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Shes rimorki per makina esht shum e mir e pershtatshme per qfardo bartje dhe shum e fort ndrrim i mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim