SHiten Bikat

Shitet nga: Kastriot 23 Sht 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten bikat 400-650 kg te ushqyer vetem me ushqim natyral ( Grur,Elb,Miser dhe Krunde)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim