Shes gjela te races amrock

Shitet nga: Xxl 19 Sht 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes gjela raca amrock gjelat arrijn pesh te madhe deri ne 8 kg.Bejm ndrrim me miser ose grur. Poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze. Mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim