Shes lopen SIMENTALL

Shitet nga: Bahri 13 Pri 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopen e rases Simentall shum e mire. Rendiment shum te larte te qumeshtit si dhe e re eshte barse dhe tash del me viq te dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim