Shes ose bej nrrim te lopes

Shitet nga: xxxx 21 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes Lopen ose bej ndrrim me ndonje Lope tjeter me te vogel
Lopa veq e ka kalu daten qe ka per pjellje
eshte e urt e majme dhe shum qumshtore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim