Shes pula zogj dhe veze raca wyandote gold e pas..

Shitet nga: XXL 03 Nën 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesim pula zogj dhe veze raca wyandote gold e paster origjinale porosit i marrim paraprakisht ,pulat mund te vini dhe ti shihni,fotot jan origjinale ju faleminderit per mirkuptim,ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim