Shesim Dele Me shumic dhe pakic

Shitet nga: Bedri 10 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesim Dele Me shumic dhe pakic , .bej nderrim me Lop , vjeta ose Mjete Bujqesore ..si dhe me material tertimor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim