Shiten Bikat

Shitet nga: Kastriot 21 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten bikat 400-650 kg te ushyqer vetem me ushqim natyral ( Grur, Elb, Miser dhe Krunde)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim