Shiten Delet.

Shitet nga: Bedri Prenku 06 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesim Dele Me shumic dhe pakic , .bej nderrim me Lop , vjeta ose Mjete Bujqesore ..si dhe me material ndertimor..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim