Shiten Dhit

Shitet nga: Burim 22 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Shiten Dhit e komplet,raca shume e mir jane me edha shumica dhe disa jan barsa, jan afro 100 copa.

Shiten sepse tani nuk po ka kush te kujdeset .

Qmimi spas marrveshjes!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim