Shitet.Lopa

Shitet nga: Hafir 12 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet lopa nga Zabeli i Ulet eshte lop shum e mire tamel ka boll dhe te mire.Edhe dy dit shtohet (pjell).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim