Shitet Viqi, femer

Shitet nga: Florim 15 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Drenas
Ne gjendje te rregullt, 4 dit ka lind, kontakt me viber +37745597903, dhe kshtu 044195357. Qmimi diskutabil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim