Shitet Viqi

Shitet nga: AAA 27 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet Viqi eshte mashkull dhe ka 4 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim