Shitet sillazhi

Shitet nga: Kastriot 18 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet sillazhi te vjetshit dhe sivjetshit mund ta merrni ne thas jan afro 5 hektar ne sillosa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim