Shitet sillazhi

Shitet nga: Kastriot 10 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sic shihet ne foto sillazhi eshte i deponuar ne dy sillosa njeri eshte i hapur i vjetshit dhe ka te sivjetshit jan afro 6 hektar Sillazhi eshte kualitativ cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim