Shitet sillazhi

Shitet nga: Kastriot 13 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Jan afro 6 hektar te deponuar ne sillosa te mbeshtjellur mir te gjith te interesuarit mund te kontaktojn cmimi sipas marveshjes Ka sillazh te vjetshit dhe te sivjetshit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim