Shitet sillazhi

Shitet nga: Kastriot 18 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Jan afro 6 hektar sillazh te deponuar dhe izoluara mir ne sillosa te vet sillazhi eshte kualitativ ka te vjetshit dhe te keti viti, shitet me thas me çmim sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim