Shitet sillazhi

Shitet nga: Kastriot 27 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet rreth 5 hektar sillazh eshte i deponuar mir ne sillosa ka sillazh te vitit te kaluar dhe ka te ketij viti te gjithe te interesuarit mund te kontaktoni ne viber +37745697737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim