U shit flm merrjep

Shitet nga: Beha 14 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopen me viq, lopa eshte e re dhe shume e mire e jap me garancion. Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim