Vez dhe Zogj me porosi

Shitet nga: shpeztaria ferizi-besi 23 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Lexo me kujdes shpeztaria ferizi-besi.
Shesim vez dhe zogj te kefyre racave.
1. Pulat amrok (sharka).veze 0.80€.zogu 1.50€.
2. Pula reodolland. veze 0.80€ . zogu 1,50€
3. Pula orpington. veze 0,80€ . zogu 1.50€
Ju lutem te gjith ata qe duan te kene keto bukuroshe ne aborret tuaja nxitoni dhe beni porosi porosia duhet te beshet paraprakisht pershkak tkerkesave te mdhaja.faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim