Vez dhe zogj te races Plymouth rock dhe amroc

Shitet nga: xxl 14 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
kemi fillu sezonin e ri per shitjen e vezve dhe te zogjve te races Plymouth rock dhe amrock jan rac shum e mire si per veze edhe per mish arrijn pesh te madhe 8 deri 10 kg te gjelat eshte rac origjinal e paster .Per sigurimin e vezve ose te zogjve paraprakisht duhet te behet porosia pulat mund te vini ti shihni paraprakisht ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim