Veze dhe zogj raca brahma gold

Shitet nga: XXL 21 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes veze dhe zogj raca brahma gold e paster ,per te intresuarit per veze dhe zogj parapraksht duhet te beni porosin ,jeni te mirseardhur te vini dhe ti shihni pulat,fotot jan origjinale,ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim