Veze dhe zogj te pulave wyandot silver+gold

Shitet nga: xxl 22 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes veze dhe zogj te pulave wyandot silver dhe wyandot gold jane raca te pastra per te interesuarit duhet te bejn porosi paraprakisht ,poashtu per ata qe kane veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze ,mund te thirrni edhe ne viber ne nr. 044181011 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim