Veze dhe zogj te pulave wyandot silver

Shitet nga: xxl 19 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes veze dhe zogj te pulave wyandot silver rac e paster dhe shum e bukur poashtu edhe e dalluar per veze. Per te interesuarit duhet te bejn porosi paraprakisht. Poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic,posedojm inkupator deri ne 3500 veze. Mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim