Viq

Shitet nga: gent 01 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Eshte mjaf i mire dhe i urt esht i gjinis femen , esht 8 mujsh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim