Viq

Shitet nga: Shefshet 13 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Shes viq 1muaj asht shum i mir viqi asht i races simentall nuk baj ndrrime per me shum info na kontaktoni ne numrat e telefonit;
044170746 dhe ne viber 049105812
Ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim