Viq

Shitet nga: xxxxxx 02 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin shum mashkell I mir dhe shum I hes viqi ika gati 4 muj per me shum info mund te kontaktoni ne nr 044181885ose ne viber +37744181885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim