Viq

Shitet nga: mehmet 12 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin Urgjend shum te mir ..ka Hanger Miser . Grun Elb , Krunde .san dhe Kasht ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim