Viq 7 muaj

Shitet nga: poklek 30 Dhj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin afer 7 muaj.Qmimi i fundit 750€.Garantoj se është i ushqyer Bio (vetëm me qumësht ,miser,krune) Dhe asgjë tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim