Viqi

Shitet nga: besiiiiiiii 09 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
viqi eshte shum imir dhe imajshem asht i tamlit dhe eshte rac shum emir viqi ka 3 muj per ma shum 044-727-740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim