White faverolle chicken

Shitet nga: Arianit 25 Shk 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   30 EUR

Komuna: Drenas
Është duke bërë vezë dhe hi ndrrim me ndonjë rac tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim