bajmi ndertimin e serrave nga 1 ari deri ne 50

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: npsh .DORISI 01 Krr 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
npsh DORISI, bajmi punimin dhe mutimin e serrave , me matrial te ziktuar , kemi punuar qe 5 vite me projekte te ministris , nga 5 ari deri ne 50 ari.

jemi ma te lirt ne treg ,

kotakti 049250828 dhe 044291337
ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim