bik i klas e par 650 kg 2.15 per kg. Kontakt viber

Shitet nga: Leotrim 10 Jan 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 650 EUR

Komuna: Drenas
Shitet biki shum kualitet i najtur vetem me bungur dhe detelin
Qmimi 1400 € ose 2.15per kg
Per meshum info tel: 045518009....mund te kontaktoni eshe ne VIBER ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim