bika

Shitet nga: edddd 27 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes bikat rreth 500kg te majtur me ushqim natyral qmimi 1000 dhe 1100 044181083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim