bika

Shitet nga: zzzzz 28 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes bikat rreth 500kg te majtur me ushqim natyral qmimi 1000 dhe 1100 tel 044181083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim