blej vjeta (viqa)simentall 200 dej300kg

Shitet nga: leotrim 18 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Drenas
Nese ki vjeta mlajmro ne nr telefonit
Vjetat te jen te shendosh dhe rac e mishit
Qmimi te jet real
Kontakt ne tel ose viber
+37745518009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim