lopë qumshtore dhe bika

Shitet nga: nika 09 Nën 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 181 386 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopet qumshtore dhe bikat .
Racat e lopve janë siq i shihni :hollshtain Shyte Bullgariane ....etj
Lopet jan shumica bars shtohen ket muj dhe muajin tjeter .Për me shumë informata na kontaktoni Tel
049-181-386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim