lop qumshtore dhe bikat

Shitet nga: nika 09 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 181 386 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopët qumshtore dhe bikat ,
Racat siq i shihni edhe ne foto : Hollshtain ,Shyte ,Bullgariane ,...etj.
Lopet janë qumshtore,shumica jan bars shtohen ne ket muaj dhe muajin tjeter .
Për me shum INF,na kontaktoni ne Tel: 049-181-386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim