lop

Shitet nga: sami 02 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopen qe asht shtuar qe 8 dit asht e urt dhe e but e jap me garancjon viqin mashkull.milet deri kur te shtohet kur ti ban 5 jav barsohet lumi aj qe e merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim